rajmund_pollak.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
rajmund_pollak.blog.bielsko.pl/rss
Archiwum newsów - styczeń 2016

Czy istnieje związek między gwałtami dokonanymi przez islamistów na setkach Niemek w noc sylwestrową, a gwałtownym atakiem szkopa unijnej nomenklatury, Martina Schulza, na Polskę?


Pozornie można stwierdzić, że bezpośredniej implikacji nie ma, ale w sytuacji, gdy wyszło na jaw, że niemieckie telewizje przemilczały te fakty molestowań seksualnych, rabunków i gwałtów na obywatelkach RFN, natomiast policja niemiecka początkowo ogłosiła, że noc sylwestrowa upłynęła w Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie wyjątkowo spokojnie, to Niemcy okazały się potęgą na glinianych nogach.

Berlin przestał być wzorcem demokracji z racji ujawnienia cenzury prewencyjnej w telewizji, a Kanclerz Niemiec Angela Merkel przestała być z dnia na dzień autorytetem od spraw imigrantów muzułmańskich.

Jakby tego było mało, to w całych Niemczech zaczęto chwalić Węgry i Polskę za oparcie się unijnym aparatczykom i ludzie wyszli na ulice Drezna, Kolonii, Hamburga i Berlina z żądaniem natychmiastowego zamknięcia granic przed napływem kolejnych gwałcicieli z Państwa Islamskiego. Niemcy demonstrowali masowo, domagając się dymisji Angeli Merkel, która jest uważana za główną odpowiedzialną za zaproszenie gwałcicieli do RFN.

Angela Merkel jest jak wiadomo ostatnim przedstawicielem reliktu komuny NRD, a zatem inny przedstawiciel bolszewii niemieckiej Martin Schulz postanowił wyszukać temat zastępczy, aby kompromitacja Kanclerz Niemiec zeszła z pierwszych stron gazet całej Europy.

Warto pamiętać, że ideologię komunistyczną wynaleźli również Niemcy o nazwiskach Marks i Engels. Ich wyznawcy postarali się o to, aby specjalnym pociągiem pancernym wysłać już wykształconego marksistę Włodzimierza Lenina do Rosji, aby tam zrobił rewolucję w celu odwrócenia uwagi od problemów Niemiec.

I faktycznie, gdy Lenin powołał partię bolszewicką z jej komisarzami ludowymi i ruszył na podbój Europy, to jedyną przeszkodą dla połączenia bolszewii niemieckiej z rosyjską okazała się Polska.

Współczesny bolszewik Martin Schulz uznał, że groźbą dla internacjonalizmu socjalistycznego nie są gwałciciele muzułmańscy, gdyż gwałty stanowiły podstawę zarówno ideologii bolszewizmu Stalina jak i ideologii narodowego socjalizmu Hitlera. Martin Schulz postanowił upokorzyć Polskę i tak jak kiedyś wysłano Lenina do Petersburga, aby mianował internacjonalistycznych komisarzy, tak teraz Niemcy chcą przysłać do Polski całkiem współczesnych komisarzy dla ratowania internacjonalizmu bolszewickiego.

W ten sposób tzw. "SPRAWA POLSKA" stała się tematem zastępczym i trafiła na pierwsze strony gazet, aby udało się zyskać czas potrzebny Angeli Merkel na odbudowanie swojego wizerunku lidera wszystkich postępowych internacjonalistów. A jeśli w Europie znajdzie się jeszcze jeden taki kraj, który ośmieli się twierdzić, że kanclerz Niemiec nie ma racji w każdej sprawie, to Martin Schulz pośle tam całe zastępy unijnych urzędasów dla ratowania demokracji w wydaniu bolszewickim.

Niedawno pozbyliśmy się rosyjskiej bolszewii, a teraz zagraża nam znowu bolszewia niemiecka. Widmo komunizmu znów krąży po Europie w niemieckim, narodowo-socjalistyczno-komunistycznym wydaniu!

Rajmund Pollak

2016-01-28 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

islamscy fundamentaliści 160x160

Fundamentalizm islamski ma już bardzo dobrze zorganizowane struktury w Europie Zachodniej i Południowej.

Polska nigdy nie posiadała kolonii ani w Afryce, ani w Azji, ani w Ameryce Południowej. Tymczasem takie czołowe kraje współczesnej Europy jak Wielka Brytania, Francja, Belgia, Niemcy czy Włochy budowały na przestrzeni wielu pokoleń swój dobrobyt na łupieniu innych krajów i niewolniczej pracy taniej siły roboczej w okupowanych przez imperia krajach. Potem, gdy kolonializm zaczął się sypać, to Anglicy, Belgowie, Niemcy, Włosi i Francuzi musieli zacząć płacić za setki lat okupacji swoich kolonii, koniecznością przyjmowania na swoim terytorium imigrantów, którzy byli często urzędnikami lub agentami dominiów, zarządzającymi w ich imieniu w koloniach. Potem nastąpiła wojna z katolicyzmem, która rozpoczęła się od Rewolucji Francuskiej, którą po dziś dzień władze Unii Europejskiej gloryfikują bardziej aniżeli ponad dwa tysiące lat chrześcijaństwa. Następnym etapem przekształcania UE w islamski kalifat była bitwa o konstytucję europejską wolną od jakichkolwiek wzmianek o korzeniach Europy i wielowiekowej czci dla Jezusa Chrystusa oraz narodowych tradycjach związanej z umiłowaniem Matki Boskiej. Wszystko odbywało się poprzez pseudo-ideologię unijną tzw. "poprawności politycznej", wolności aborcji, wolności eutanazji, wolności homoseksualizmu, wolności laicyzacji, wolności ateizmu, wolności islamizmu i tylko jedna ideologia stała się niemile widziana- chrześcijaństwo!

Jednak skoro nawet komunizmowi nie udało się zakazać katolicyzmu, to elity UE podeszły do tego tematu socjotechnicznie i przeforsowały wykreślenie z treści Traktatu Lizbońskiego chrześcijańskich tradycji Europy. Wkrótce potem rozpoczęto walkę z obecnością symboli katolicyzmu w przestrzeni społecznej. Aktywiści ateistyczni i pro-islamscy zaczęli usuwać krzyże ze szkół, ze szpitali, z placówek kultury itd.Ta nagonka dotarła również do Polski i był nawet taki osobnik, który groził usunięciem krzyża z sali obrad Sejmu, a po tragedii Smoleńskiej okazało się, że niektórym najwyższym dygnitarzom koalicji PO-PSL przeszkadzał krzyż spontanicznie ustawiony na Krakowskim Przedmieściu w pobliżu Pałacu Namiestnikowskiego w Warszawie! Niemcy, Francja, Belgia i Włochy z otwartymi rękami przyjmowały przez dziesięciolecia imigrantów islamskich, gdyż była to ideologiczna siła, która pomagała niszczyć Kościół Rzymskokatolicki. Gdy okazało się, że w Berlinie, Marsylii, Neapolu czy w Brukseli jest coraz więcej islamistów, a coraz mnie katolików, to dygnitarze UE zaczęli wspierać budowę meczetów. Islamiści mają już wypróbowany w Turcji sposób na przekształcenie katedry katolickiej w islamski meczet. Otóż wystarczy wokół zamkniętego dla chrześcijan kościoła wybudować cztery minarety!

Chciałbym wyrazić oburzenie cynizmem polityków, którzy są współodpowiedzialni za wpuszczenie fundamentalistów islamskich na teren Unii Europejskiej. Ci sami politycy, którzy propagują na co dzień takie elementy ideologii śmierci jak aborcja, eutanazja, manipulacje dokonywane na genach ludzkich, tolerowanie targania biblii i kpienia z krzyża, okazują teraz zaskoczenie otwartą wojną, którą prowadzą inni wyznawcy tej samej ideologii śmierci jakimi są fundamentaliści islamscy. Przecież fundamentaliści islamscy też prowadzą walkę z Kościołem Rzymskokatolickim i całą cywilizacją życia jaką reprezentuje od ponad 2000 lat chrześcijaństwo! Fundamentaliści islamscy popierają każdego, kto walczy o usuwanie krzyża ze szpitali, szkół i instytucji publicznych! Fundamentaliści islamscy popierają zamykanie kościołów katolickich i medialne ataki na księży i biskupów! Ideologia śmierci doprowadziła do wybuchu nowej wojny religijnej! Chrześcijanie są mordowani w Syrii, w Iraku, w Afganistanie i w wielu krajach Afryki! Fundamentalistom islamskim to nie wystarczało i zaatakowali Europę! A cóż robią te kraje, które wyhodowały na swoich terytoriach fanatyków islamskich? Żądają teraz od Polski, Węgier, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Słowacji, Bułgarii, a nawet Rumunii, aby przymusowo wpuściły na swoje terytorium kilkadziesiąt tysięcy islamskich imigrantów wraz z towarzyszącymi im terrorystami!

Nie łudźmy się, że fundamentaliści islamscy poprzestaną na mordowaniu chrześcijan tylko w Syrii, Iraku, Iranie, Tunezji, Francji i innych krajach. Jeżeli wpuścimy kilka tysięcy imigrantów islamskich do Polski wraz z wmieszanymi między nich, przeszkolonych przez fundamentalistów fanatykami, to wkrótce zaczną oni również organizować zamachy na terenie Rzeczpospolitej! Ktoś mi może zarzucić brak poprawności politycznej, gdyż nie włączyłem się do chóru tzw. "tolerancji", ale ja już trochę w swoim życiu widziałem i nie dam się zwieść przez cwaniaków politycznych, którzy najpierw organizowali naloty bombowe na Libię, popierali po cichu islamistów w Syrii i w Tunezji, a teraz się dziwią, że płynie nowa fala uchodźców przez Morze Śródziemne. Unia Europejska chce zniszczyć ostatnie bastiony chrześcijaństwa w Europie, aby łatwiej można było nas przekształcić w kalifaty islamskie!

Terroryzmu islamskiego nie można zwalczyć ani karabinem ani bombą atomową, lecz jedyną skuteczną bronią przeciw agresji islamskiej jest wiara w Jezusa Chrystusa i kultywowanie tradycji chrześcijańskiej! Jeżeli Europa nie będzie chrześcijańska, to staniemy się kalifatem islamskim tak jak bizantyjski Konstantynopol stał się islamskim Istambułem!

Rajmund Pollak

2016-01-03 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Informacje:


Jestem rodowitym bielszczaninem i nie wyobrażam sobie przyszłości w innym regionie niż Podbeskidzie . Nie zważam na kierunki wiejących wiatrów. Staram się demaskować obłudę i zakłamanie. Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem, a ponadto ukończyłem podypl. stud. handlu zagranicznego na A.E. we Wrocławiu. Poza tym zdałem egzaminy państwowe z języka francuskiego i niemieckiego. Ukonczyłem również kurs pierwszego stopnia języka włoskiego. Prawdziwych przyjaciół mam kilkanaścioro i to jest największe bogactwo jakie sobie cenię. Napisałem jedną powieść pt.: "Siła przebicia", a druga jest już po korekcie polonistycznej i być może będzie wydana w 2012 roku. Lubię zwiedzać muzea, a zwłaszcza galerie malarstwa. Interesuję się kulturą i sztuką Chin. W lipcu 2010 roku ukończyłem intensywny kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym.Uważam , że ważne są tylko te słowa , które mają pokrycie w czynach lub w zdarzeniach .

Archiwum:


2019
» listopad (1)
» maj (1)
» kwiecień (1)

2018
» październik (1)
» czerwiec (1)

2017
» czerwiec (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2016
» grudzień (2)
» listopad (2)
» październik (3)
» wrzesień (4)
» sierpień (4)
» lipiec (5)
» czerwiec (6)
» maj (3)
» kwiecień (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2015
» grudzień (1)
» listopad (3)
» wrzesień (3)
» lipiec (3)
» czerwiec (3)
» maj (5)
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (4)
» styczeń (3)

2014
» grudzień (6)
» listopad (6)
» październik (7)
» wrzesień (4)
» sierpień (6)
» lipiec (10)
» czerwiec (8)
» maj (9)
» kwiecień (9)
» marzec (8)
» luty (4)
» styczeń (5)

2013
» grudzień (3)
» listopad (1)
» wrzesień (5)
» sierpień (3)
» lipiec (6)
» czerwiec (6)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (7)
» luty (9)
» styczeń (8)

2012
» grudzień (11)
» listopad (8)
» październik (6)
» wrzesień (10)
» sierpień (8)
» lipiec (8)
» czerwiec (6)
» maj (9)
» kwiecień (5)
» marzec (6)
» luty (3)
» styczeń (5)

2011
» grudzień (12)
» listopad (8)
» październik (8)
» wrzesień (7)
» sierpień (10)
» lipiec (3)
» czerwiec (5)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (10)
» luty (7)
» styczeń (6)

2010
» grudzień (9)
» listopad (16)
» październik (10)
» wrzesień (8)
» sierpień (5)
» lipiec (8)
» czerwiec (8)
» maj (8)
» kwiecień (8)
» marzec (3)
» luty (6)
» styczeń (8)

2009
» grudzień (5)
» listopad (3)
» październik (4)

Ostatnie komentarze


[]
bbb
[Jaro]
Ciekawe co dziś o tym co sie dzieje w RP mówi P.Kosmowski
[Rajmund Pollak]
Książkę pt.: "Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji" można zamówić w...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 533028
Newsów: 503
Komentarzy: 420
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Niepodległość Polski i Województwo Bielskie - oto jest zadanie ! , blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała